Prvenstvo Srbije za pionire i veterane i treće kolo Kupa Srbije
Beograd (Srbija), 21. septembar
Rezultati, 21. septembar
Balkansko prvenstvo
Beograd (Srbija), 14-15. septembar
Rezultati, 14. septembar
Rezultati, 15. septembar
Svetsko prvenstvo za seniore
Otenshajn (Austrija), 25. avgust – 1. septembar
Rezultati, 25. avgust
Rezultati, 26. avgust
Rezultati, 27. avgust
Rezultati, 28. avgust
Rezultati, 29. avgust
Rezultati, 30. avgust
Rezultati, 31. avgust
Rezultati, 1. septembar
57. internacionalna regata "Vojvodina Open"
Palić (Srbija), 23-25. avgust
Rezultati 23. avgust – Kvalifikacije
Rezultati 23. avgust – Finala; Kvalifikacije
Rezultati 25. avgust – Finala
Četvrto kolo Omladinske lige Srbije
Zrenjanin (Srbija), 10. avgust
Rezultati
Prvenstvo Srbije u kadetkoj, juniorskoj i seniorskoj konkurenciji
Palić (Srbija), 28-30. jun
Rezultati, seniori i kadeti – Kvalifikacije i finala
Rezultati, juniori – Kvalifikacije i finala
Drugi Svetski kup
Poznanj (Poljska), 21-23. jun
Rezultati, 21. jun
Rezultati, 22. jun
Rezultati, 23. jun
64. internacionalna regata – Bled 2019
Bled (Slovenija), 14-16. jun
Rezultati, 14. jun – Kvalifikacije
Rezultati, 15. jun – Finala; Kvalifikacije
Rezultati, 14. jun – Finala
Treće kolo Omladinske lige Srbije
Čurug (Srbija), 8. jun
Rezultati
Evropsko prvenstvo za seniore
Lucern (Švajcarska), 31. maj – 2. jun
Rezultati, 31. maj
Rezultati, 1. jun
Rezultati, 2. jun
Druga regata Kupa Srbije i drugo kolo Omladinske lige Srbije
Beograd (Srbija), 25. maj
Rezultati
Evropsko prvenstvo za juniore
Esen (Nemačka), 18-19. maj
Rezultati, 18. maj
Rezultati, 19. maj
Prvi Svetski kup
Plovdiv (Bugarska), 10-12. maj
Rezultati, 10. maj
Rezultati, 11. maj
Rezultati, 12. maj
Beogradska internacionalna regata – Trofej Beograda
Beograd (Srbija), 4-5. maj
Rezultati, 4. maj
Rezultati, 5. maj
Otvoreno prvenstvo Beograda, Prva regata Kupa Srbije i prvo kolo Omladinske lige Srbije
Beograd (Srbija), 27. april

Rezultati
 

36. međunarodna regata "Croatia Open"
Zagreb (Hrvatska), 13-14. april
Rezultati, 13. april – Kvalifikacije; Finala
Rezultati, 14. april – Kvalifikacije; Finala

 

33. internacionalna memorijalna regata „Paolo D' Aloja“
Piediluko (Italija), 12-14. april
Rezultati, 12. april – Kvalifikacije i polufinala
Rezultati, 13. april – Finala; Kvalifikacije
Rezultati, 14. april – Polufinala i finala

 

Državno prvenstvo na ergometrima
Zrenjanin (Srbija), 3. mart
Rezultati; Plasmani

VESLAČKI KLUB PARTIZAN